Preliminär startlista Fjällvinden extrem

Listan uppdaterad 7 augusti 2020

Ylva Lestander Fjällvinden extrem Dam TTGU IF
Rebecka Matti Fjällvinden extrem Dam Soppero SF
Eva Lidestav Fjällvinden extrem Dam Tärna IK Fjällvinden
Anna-Lotta Elg Fjällvinden extrem Dam Piteå
Hilma Gustafsson Fjällvinden extrem Dam Arvidsjaur OK
Mia Emanuelsson Fjällvinden extrem Dam ASK Arjeplog
Maria Öquist Fjällvinden extrem Dam Forskullen
Lisa Persson Fjällvinden extrem Dam Gardfjällslunken
Katrine Berglund Fjällvinden extrem Dam Sörflärke
Jenny Lindqvist Fjällvinden extrem Dam Skellefteå
Jennica Viksten Fjällvinden extrem Dam TTGU IF
Ida Gustafsson Fjällvinden extrem Dam Arvidsjaur OK
Evelina Lindgren Fjällvinden extrem Dam Skellefteå
Emma Marklund Fjällvinden extrem Dam Skellefteå
Birke Weidringer Fahlqvist Fjällvinden extrem Dam Fjällvinden Tärnaby
Anna Gustafsson Fjällvinden extrem Dam Arvidsjaur OK
Ane-Kristin Bustnesli Fjällvinden extrem Dam Oksskolten IL
Simon Lidestav Fjällvinden extrem Herr Vilhelmina OK
Simon Ingvarsson Fjällvinden extrem Herr TTGU
Simon Persson Fjällvinden extrem Herr Rönäs
Robin Sahlén Fjällvinden extrem Herr Hemavans Högfjällshotell
Robert Eckhardt Fjällvinden extrem Herr Skellefteå xc
Pär Lindberg Fjällvinden extrem Herr Örviken
Petter Beyer Brattli Fjällvinden extrem Herr Oksskolten IL
Per Jervfors Fjällvinden extrem Herr Strömnäs GIF
Olov Sundström Fjällvinden extrem Herr Skellefteå
Nils Holmlund Fjällvinden extrem Herr Skellefteå
Niklas Markström Fjällvinden extrem Herr Skellefteå XC
Martin Windling Fjällvinden extrem Herr Skellefteå OK
Marcus K-Lundmark Fjällvinden extrem Herr Skellefteå xc
Magnus marklund Fjällvinden extrem Herr Skellefteå
Kristoffer Normark Fjällvinden extrem Herr Täfteå
Jonas Holmqvist Fjällvinden extrem Herr Skellefteå
Jonas Johansson Fjällvinden extrem Herr Luleguttene
Jonas Gustafsson Fjällvinden extrem Herr Gardfjällslunken
Jonas Olovsson Fjällvinden extrem Herr Röbäck
Jonas Carlenius Fjällvinden extrem Herr Sunderby SK
Johan Viklund Fjällvinden extrem Herr 1life IF
Johan henriksson Fjällvinden extrem Herr Hemavan Steel Eagles
Joel Backa Fjällvinden extrem Herr Icebug
Joel Stenvall Fjällvinden extrem Herr Hemavans Högfjällshotell
Isak Hermansson Fjällvinden extrem Herr IFK Umeå
Erik lundberg Fjällvinden extrem Herr Skellefteå
Emil Fjällvide Fjällvinden extrem Herr Holmsund
David Backa Fjällvinden extrem Herr Icebug
Daniel Hällgren Fjällvinden extrem Herr Skellefteå aik friidrott
Christian Persson Fjällvinden extrem Herr Göteborg
Bengt-Åke Bergh Fjällvinden extrem Herr
Anders Mattisson Fjällvinden extrem Herr Örviken
Dela den här sidan med någon du tycker skall vara med i loppet!